Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Puck - Oferty sprzedaży nieruchomości

72 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

72 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Puck,pomorskie

149 900 zł53 m² 2 828,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1. W ogłoszeniu są załączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Swarzewska

Puck,pomorskie

228 400 zł1 002 m² 227,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone na obrzeżach Pucka, w miejscowości Połczyno Bis, przy ul. Wrzosowej. Nieruchomości są usytuowane w niezwykle atrakcyjnym miejscu w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mestwina

Puck,pomorskie

499 000 zł94 m² 5 328,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkasz jak na wakacjach przez cały rok - Puck, ul. Mestwina Zapraszamy na piętro w dwulokalowym domu na willowym osiedlu w Pucku - jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 93,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wejherowska

Puck,pomorskie

10 000 zł10 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż miejsce parkingowe zewnętrzne w Pucku przy ulicy Wejherowskiej 32 na terenie zabudowy mieszkaniowej. Idealne rozwiązanie dla mieszkańców budynku oraz osób z okolicy, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

1 150 000 zł47 m² 24 468,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 47 m położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Pucku - zaledwie 50 metrów od Zatoki Puckiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Puck,pomorskie

531 593 zł50 m² 10 721,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania nad Zatoką Pucką Jeśli marzysz o codzienności blisko morza, ale w spokojnym, uporządkowanym miejscu, osiedle morska bryza w Pucku jest dokładnie tym, czego szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Puck,pomorskie

554 646 zł57 m² 9 728,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle morska bryza nowoczesne mieszkania nad Zatoką Pucką Jeśli marzysz o codzienności blisko morza, ale w spokojnym, uporządkowanym miejscu, morska bryza w Pucku jest dokładnie tym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Puck,pomorskie

592 218 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Puck,pomorskie

592 218 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania nad Zatoką Pucką Jeśli marzysz o codzienności blisko morza, ale w spokojnym, uporządkowanym miejscu, morska bryza w Pucku jest dokładnie tym, czego szukasz. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

2 542 000 zł84 m² 30 366,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem klasy premium położonym w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Pucku. To miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Lipowa

Puck,pomorskie

699 000 zł57 m² 12 241,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na zatokę, puck Cena: 729 000 zł Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o wielkości 57,10 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Puck,pomorskie

555 000 zł51 m² 10 936 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| blisko plaży | 1 piętro | cicha okolica | 2 pokoje | do wejścia | puck | Na sprzedaż mieszkanie po remoncie przy ul. Zamkowej w Pucku. Lokal o powierzchni 50,75 m2 składa się z: - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

1 550 000 zł62 m² 24 839,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty widok na morze - pierwsza linia zabudowy - 30 metrów do plaży! Wyjątkowa okazja - na sprzedaż 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Wałowa

Puck,pomorskie

1 600 000 zł290 m² 5 517,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Świetna lokalizacja w centrum Pucka, dwa kroki od plaży i Mariny Jachtowej Możliwa nadbudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

898 000 zł107 m² 8 392,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'Ekonomiczny 2_1183' z ceną: 673 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

924 000 zł105 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:815 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'justinz102_360' z ceną: 688 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

1 075 000 zł106 m² 10 141,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'tomaszek III novum_1137' z ceną: 782 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

723 000 zł87 m² 8 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:842 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kruszczykach 3 (g)_1034' z ceną: 538 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

1 091 000 zł95 m² 11 484,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'Oviedo_1184' z ceną: 635 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

1 697 000 zł100 m² 16 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:985 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'zefiryn Z356_1157' z ceną: 761 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

1 535 000 zł98 m² 15 663,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'decyma 2_547' z ceną: 636 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

855 000 zł95 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:872 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'lara 6_612' z ceną: 637 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

879 000 zł93 m² 9 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'galia_706' z ceną: 619 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

869 000 zł93 m² 9 344,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

1 049 000 zł90 m² 11 655,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:531 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'mariaz366_1156' z ceną: 624 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

690 000 zł73 m² 9 452,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:786 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'ricardo_192' z ceną: 478 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Puck,pomorskie

531 593 zł50 m² 10 721,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

515 000 zł26 m² 19 822,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, atrakcyjnie i kompaktowo urządzone mieszkanie o powierzchni 25,98 m , w prestiżowej inwestycji nexo w Pucku. To doskonała propozycja zarówno jako apartament wakacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

4 149 000 zł174 m² 23 786,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość - przestronny penthouse o powierzchni prawie 180 m , położony w prestiżowym kompleksie Katamarany Zatoka w Pucku. To nowoczesne osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Miotka

Puck,pomorskie

980 000 zł156 m² 6 282,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:154 m²

Na sprzedaż dom w stylu skandynawskim w Pucku - 15 minut spacerem do Zatoki Puckiej! Szukasz wyjątkowego miejsca do życia blisko natury i morza, a jednocześnie w spokojnym, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Swarzewska

Puck,pomorskie

228 400 zł1 002 m² 227,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko u nas! Prezentujemy działki budowlane położone na obrzeżach Pucka, w miejscowości Połczyno Bis, przy ul. Wrzosowej. Nieruchomości są usytuowane w niezwykle atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żeromskiego

Puck,pomorskie

1 540 000 zł168 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:730 m²

U nas Dom 168m2 w sercu Pucka - idealne miejsce do życia! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w Pucku - w mieście pełnym życia, z nowoczesną mariną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Klifowa

Puck,pomorskie

1 064 950 zł1 121 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad morzem, bardzo blisko lini brzegowej. Znajduje sie w dzielnicy Pucka zwanej Rozgardem. Jedna z ostatnich w tak atrakcyjnym położeniu! Zielono, spokojnie, ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard

Puck,pomorskie

515 000 zł26 m² 19 853,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferuję Państwu piękny apartament o powierzchni 25,94 m2 z widokiem na zatokę, położony w Pucku, przy ul. Nowy Świat. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Puck,pomorskie

419 000 zł3 205 m² 130,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż urokliwą działkę budowlaną, usytuowaną w malowniczej miejscowości nieopodal Zatoki Puckiej, lasów oraz ścieżki rowerowej, prowadzącej na Półwysep Helski! Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Morska

Puck,pomorskie

319 000 zł747 m² 427,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż jedną z nielicznych nadmorską działkę budowlaną w miejscowości Błądzikowo - 2 km od prężnie rozwijającego się miasta Puck. Do plaży jedynie kilkanaście minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Puck

Puck,pomorskie

530 000 zł2 200 m² 240,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Inwestycja obejmuje uzbrojoną działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego oraz 2 domki turystyczne w pełni gotowe i przystosowane do wynajmu - istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Asnyka

Puck,pomorskie

1 000 000 zł303 m² 3 303,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferuję na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom, położony w cichej i spokojnej części Pucka, a jednocześnie z bliskim dostępem do punktów handlowo-usługowych. Oferta skierowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Puck,pomorskie

749 000 zł120 m² 6 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:459 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 70., o łącznej powierzchni około 120 m2, położony w doskonałej lokalizacji w Pucku - zaledwie kilka minut spacerem od Starego Rynku i Zatoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Puck

Puck,pomorskie

415 000 zł1 114 m² 372,53 zł/m²

 

 

 

Puck,pomorskie

1 590 000 zł132 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Oferuję na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom wolnostojący, usytuowany w najbardziej pożądanej i prestiżowej lokalizacji Pucka. Nieruchomość mieści się w spokojnej okolicy, na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij