Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania umeblowane Puck - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

4 149 000 zł174,43 m² 23 786,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość - przestronny penthouse o powierzchni prawie 180 m , położony w prestiżowym kompleksie Katamarany Zatoka w Pucku. To nowoczesne osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł34 m² 15 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio sprzedam atrakcyjny 2-pokojowy apartament w ścisłym centrum Pucka przy Placu Obrońców Wybrzeża. Lokalizacja Rynek, marina, plaża, molo oddalone zaledwie 10 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

679 900 zł57,10 m² 11 907,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| blisko plaży | cicha okolica | 3 pokoje | umeblowane | puck | Na sprzedaż mieszkanie po remoncie przy ul. Przebendowskiego w Pucku. Lokal o powierzchni 57,1 m2 składa się z: - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Puck,pomorskie

940 000 zł68,80 m² 13 662,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowa oferta apartamentu w nadmorskim Pucku! Poszukujesz komfortowego miejsca na wakacje lub atrakcyjnej inwestycji? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Opis nieruchomości: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 32 m2, położone w nadmorskiej miejscowości Puck, w dzielnicy Nowy Port, przy ul. Szyprów. Jest to nowoczesna nieruchomość z 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł52,38 m² 21 954,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Puck | ul. Nowy Świat | mieszkanie z widokiem na Zatokę Pucką - tylko 30 m od wody! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,98 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 000 zł82,17 m² 14 543,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni ok. 82 m , położony w kameralnej i cenionej inwestycji Willa Kaprów przy ul. Kaprów w Puck, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł46,48 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie, położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

779 900 zł61,99 m² 12 581,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie w Pucku. Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,99 m2, zlokalizowane przy ul. Rybackiej w Pucku. Idealne dla rodziny, gotowe do zamieszkania! To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Puck,pomorskie

535 000 zł37 m² 14 459,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską gotowe do wprowadzenia od zaraz Stan idealny, nowe, niezamieszkałe, nigdy nie użytkowane Lokal położony jest w Pucku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy

Puck,pomorskie

630 000 zł70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w inwestycji 'kamienica Morska' o powierzchni 70 m , położonego w urokliwej nadmorskiej miejscowości Puck.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł40,69 m² 13 516,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Agencja westate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze, w inwestycji Wiktoria Park przy ul. Rybackiej 4b w Pucku. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46,50 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokojowe mieszkanie 41,10 m2 plus piwniaca I balkon W pucku jedynie 600 m od zatoki puckiej, plaży, mariny, portu jachtowego, molo I parku Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł61,99 m² 14 115,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Pucku wykończona w wysokim standardzie, według projektu z dbałością o każdy szczegół. Lokalizacja: osiedle Wiktoria Park mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł26 m² 23 846,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 26 m położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Pucku zaledwie 50 metrów od Zatoki Puckiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Puck,pomorskie

515 000 zł34,31 m² 15 010,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym i komórką lokatorską gotowe do wprowadzenia od zaraz. Idealne, nigdy nie zamieszkałe Lokal położony jest w Pucku, przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł83,71 m² 26 281,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Niezwykły apartament W pierwszej linii brzegowej Luksusowy apartament | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - pierwsza linia brzegowa Zatoki Puckiej To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł62,40 m² 24 839,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty widok na morze - pierwsza linia zabudowy - 30 metrów do plaży! Wyjątkowa okazja - na sprzedaż 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:32/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 42 m2 na parterze po generalnym remoncie ' najem okazjonalny ' Oferuję Państwu słoneczne mieszkanie 42 m2 częściowo umeblowane w bardzo dobrej lokalizacji ok 500.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Puck,pomorskie

520 000 zł40,88 m² 12 720,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40,88 m2, zlokalizowane na 2. piętrze kameralnego, trzypiętrowego bloku z 1985 roku. Budynek położony jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

370 000 zł41,10 m² 9 002,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ofruje przestronne mieszkanie 41,10 m2 plus piwniaca I balkon W pucku jedynie 700 m od zatoki puckiej, plaży, mariny, portu jachtowego, molo I parku Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł25,98 m² 18 860,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Puck ul. Nowy Świat (odległość ok. 50 m od wód Zatoki Puckiej, ok. 700 m od molo, ok. 800 m od Starego Rynku, ok. 1,4 km od dworca pkp i pks) Przytulna kawalerka o pow. 25,98 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł62,59 m² 22 192,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowy apartament, położony bezpośrednio przy linii brzegowej Zatoki Puckiej, na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Nexo. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze - ostatnim, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Puck,pomorskie

679 900 zł57 m² 11 907,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Puck,pomorskie

679 900 zł57 m² 11 907,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Puck,pomorskie

679 900 zł57 m² 11 907,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

620 000 zł26 m² 23 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Puck,pomorskie

779 900 zł62 m² 12 581,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majkowskiego

Puck,pomorskie

2 250 zł43 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na długoterminowy najem! 2-pokojowe mieszkanie w Pucku. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym bloku na parterze. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przebendowskiego

Puck,pomorskie

470 000 zł35 m² 13 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Gotowa do zamieszkania kawalerka w sercu Pucka po generalnym remoncie. Na sprzedaż słoneczna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 34,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mestwina

Puck,pomorskie

499 000 zł94 m² 5 328,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkasz jak na wakacjach przez cały rok - Puck, ul. Mestwina Zapraszamy na piętro w dwulokalowym domu na willowym osiedlu w Pucku - jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 93,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

1 150 000 zł47 m² 24 468,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 47 m położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Pucku - zaledwie 50 metrów od Zatoki Puckiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

3 500 zł84 m² 41,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie | Z tarasem I garażem Komfortowe mieszkanie | Gotowe do wprowadzenia | Taras | Puck | W pełni wyposażone | Jasne | Klimatyczne Oferuję na długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

2 542 000 zł84 m² 30 366,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem klasy premium położonym w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Pucku. To miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Lipowa

Puck,pomorskie

699 000 zł57 m² 12 241,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na zatokę, puck Cena: 729 000 zł Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o wielkości 57,10 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Puck,pomorskie

555 000 zł51 m² 10 936 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| blisko plaży | 1 piętro | cicha okolica | 2 pokoje | do wejścia | puck | Na sprzedaż mieszkanie po remoncie przy ul. Zamkowej w Pucku. Lokal o powierzchni 50,75 m2 składa się z: - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

1 550 000 zł62 m² 24 839,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

515 000 zł26 m² 19 822,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, atrakcyjnie i kompaktowo urządzone mieszkanie o powierzchni 25,98 m , w prestiżowej inwestycji nexo w Pucku. To doskonała propozycja zarówno jako apartament wakacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

4 149 000 zł174 m² 23 786,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Puck

Puck,pomorskie

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę - Puck, ul. Nowy Świat | 27 m2 | 1400 zł + opłaty Do wynajęcia jasna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m2, zlokalizowana w Pucku przy ulicy Nowy Świat. Mieszkanie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij