Działka budowlana Puck
Puck, pomorskie
- 530 000 zł
- 2 200 m²
- 240,91 zł/m²
Natalia Wenta
Skontaktuj się
Działka budowlana Puck
Puck, pomorskie
zaktualizowane:
29 kwietnia 2026
Działka budowlana Puck
Zaktualizowane: 29 kwietnia 2026
530 000 zł 2 200 m² 240,91 zł/m²
-Media:
woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 530 000 zł (240,91 zł/m²)
- Forma własności: inna
- Działka: budowlana, 2 200 m²
- dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
- Media: woda miejska / wodociąg, szambo (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: NatHome Nieruchomości, zaktualizowane: 29.04.2026
- numer ogłoszenia: 70
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Puck, pucki, pomorskie
Opis nieruchomości
Inwestycja obejmuje uzbrojoną działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego oraz 2 domki turystyczne w pełni gotowe i przystosowane do wynajmu - istnieje możliwość budowy kolejnych 2 domków.
Werblinia to urokliwa miejscowość, położona jedynie 8km od stale rozwijającego się miasta Puck. (...)